Newsletter
Przerwa techniczna. Sprzedaż wyłączona. Powiadomimy Cię o wznowieniu.
RegioAlko - Sklep z regionalnymi alkoholami polskimi

Sklep z polskimi alkoholami regionalnymi oferuje oryginalne polskie produkty wysokiej jakości. Wszyscy wielbiciele smakowych trunków znajdą ich bogaty wybór w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu smakowitych polskich cydrów jabłkowych i gruszkowych, miodów pitnych o różnej zawartości alkoholu, różnorodnych nalewek staropolskich i innych napoi alkoholowych, w tym polskich win owocowych.  

Polskie alkohole regionalne

Wybór polskich alkoholi tradycyjnych to szeroka gama produktów o zróżnicowanych smakach. Wielbiciele lekkich, niskoprocentowych alkoholi gazowanych na pewno docenią delikatny smak polskich cydrów, zaś ci, którzy wolą bardziej konwencjonalne smaki na pewno docenią aromatyczne miody pitne. Dla osób, które lubią owocowe, słodkie alkoholowe przygotowaliśmy bogaty wybór nalewek staropolskich oraz smacznych i lekkich win owocowych.

Zamawiaj tam gdzie będziesz
  • Profesjonalne opakowanie 
  • Przesyłka ubezpieczona
  • Dostawa 24h od nadania

Certyfikat bezpieczeństwa SSL


 

dostarcza UPS

Sonda
Twoje wydatki na alkohol wynoszą miesięcznie
Producenci

Polski cydr

Polski Cydr jabłkowy to lekki napój alkoholowy czyli tradycyjny polski jabłecznik powstaje wyłącznie w 100% z moszczu owocowego bez dodatku wody. Taki cydr jabłkowy określamy mianem rzemieślniczego. Przemysłowe powstające na masową skalę produkowane są z soku zagęszczonego i oczywiście wody. Pamiętajcie o tym i czytajcie etykiety gdyż przemysłowcy piszą też 100% jabłka (z soku zagęszczonego). W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie polskie cydry rzemieślnicze oraz kilka ciekawostek przemysłowych. Mniej popularny ale cieszący się dużą popularnością jest polski cydr produkowany z gruszek. Oficjalnie zatwierdzony pod nazwą Cydr gruszkowy znajduje co raz większą rzeszę wielbicieli. Technologicznie jego produkcja nie różni się niczym od cydru jabłkowego. W naszym sklepie zamówisz cydr jabłkowy i gruszkowy.

Cydr Trzebnicki - duży wytrawny Cydr Trzebnicki - duży wytrawny
Cena: 29,99 zł
zobacz więcej
Cydr Trzebnicki Lodowy Cydr Trzebnicki Lodowy
Cena: 38,99 zł
zobacz więcej
Cydr Trzebnicki Spokojny półwytrawny Cydr Trzebnicki Spokojny półwytrawny
Cena: 29,99 zł
zobacz więcej
Cydr Chyliczki - Kronselka Cydr Chyliczki - Kronselka
Producent: Cydr Chyliczki
Cena: 26,89 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
RegioAlko.pl - Regionalne Polskie Alkohole

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych,
przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat ?

Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r.
NIE, wychodzę
Sklep internetowy od home.pl