Zamawiaj tam gdzie będziesz
  • Profesjonalne opakowanie 
  • Przesyłka ubezpieczona
  • Dostawa 24h od nadania

Certyfikat bezpieczeństwa SSL


 

dostarcza UPS

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć aby potwierdzić zamówienie (sprawdź folder "spam"). Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Przedpłata jest również potwierdzeniem zamówienia. 

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy (1-2 dni)

 

Termin wysyłki - Od poniedziałku do czwartku w dni robocze. W piątki nie wysyłamy ze względu na to iż paczki spędzają weekend w magazynach co pogarsza ich warunki oraz gwarancję dostarczenia w całości.  

 

Dostępność produktów (important)

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 1-5 dni, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna poprzez Przelewy24 lub opcjonalnie PayU - to najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. Jest to również potwierdzenie dla nas, że jesteś osobą pełnoletnią i twoje zamówienie uzyska priorytet realizacji. Przelewy24 bezpiecznie przekieruje Cię na stronę twojego banku a po uzyskaniu dostępu będzie gotowy formularz przelewu. Nie mamy wglądu w transakcję. Usługi płatności elektronicznej są obecnie najszybszą i najbezpieczniejszą formą szybkiej płatności. Daje obu stronom gwarancję realizacji przelewu. Aby zostać partnerem operatora płatności zostaliśmy zweryfikowani jako uczciwy partner i mamy 100% skuteczności dostarczania przesyłek i zadowolenia klientów, którzy zdecydowali się na tę formę płatności za przyjęte zamówienie.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze (pobranie) - należy pamiętać, że jest ona obciążona dodatkowymi kosztami 9,90zł.

» formy płatności

Forma dostawy

Odbiór osobisty - wygodnie i bez dodatkowych kosztów, możliwa płatność na miejscu gotówką lub kartą w punkcie obsługi klienta. Wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-5 dni robocze od nadania.

Aglomeracja Poznań - to dostawa przez naszego kierowcę w obrębie aglomeracji Poznań.

» koszt dostawy

Newsletter
Przerwa techniczna. Sprzedaż wyłączona. Powiadomimy Cię o wznowieniu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
RegioAlko.pl - Regionalne Polskie Alkohole

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych,
przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat ?

Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r.
NIE, wychodzę
Sklep internetowy od home.pl